Spoľahlivé produkty a servis
        pre čistotu akejkoľvek prevádzky

Teší nás vaša priazeň

V októbri 2018 sme realizovali medzi vami – našimi zákazníkmi – prieskum spokojnosti a s radosťou konštatujeme, že vaša odozva bola veľmi pozitívna.

Kvalita našich produktov v porovnaní s konkurenciou je stále vyššia, podľa takmer 83 % z vás, alebo u 13 % rovnaká.

Cena ponúkaných produktov a služieb je pre väčšinu, takmer 87 %, rovnaká alebo nižšia.

Našou snahou je ponúkať výrobky v kvalite, ktorá zodpovedá aj ich cene. Tá sa zo začiatku môže zdať vyššia, ale časom zákazník sám zistí, že v konečnom dôsledku sa mu náklady spojené s ich používaním, skladovaním a likvidáciou viditeľne znížia.

O kvalite a spoľahlivosti našich systémov svedčí neustále znižujúci sa počet reklamácií. Až 96 % z ich celkového počtu bolo vybavených k spokojnosti zákazníka.

V prípade otázok alebo záujmu o ďalšie naše produkty a služby, sa môžete kedykoľvek obrátiť na našich obchodných zástupcov. 92 % z odpovedajúcich je spokojných je s našimi obchodnými zástupcami a ich prístupom. Ak ste sa s naším obchodným zástupcom zatiaľ nestretli a máte záujem o stretnutie, kontakty na obchodného zástupcu z vášho regiónu nájdete TU.

Pokiaľ ide o osobnú, emailovú alebo telefonickú komunikáciu, dosiahli sme u vás 100 % hodnotenie spokojnosti.

Vo viacerých veciach vedia správne poradiť a odpovedať na vaše otázky aj naši šoféri / montážnici. 98 % z vás, ktorí ste sa s nimi stretli, vyjadrilo spokojnosť s ich prácou.

Tovar dopravujeme nielen my, ale aj služby špedičnej firmy. Ak nie ste v tomto smere úplne spokojní, dajte nám o tom vedieť a my to vyriešime k vašej spokojnosti.

Sme radi, že ste nášmu prieskumu venovali niekoľko minút svojho času a ďakujeme za všetky podnety a pripomienky. V krátkom čase vás navštívi náš obchodný zástupca, aby ich s vami prekonzultoval.

Naše produkty a služby chceme poskytovať rovnako spoľahlivo, rýchlo a kvalitne nielen vám, našim verným zákazníkom, ale aj ďalším potencionálnym obchodným partnerom. Preto by sme boli radi, keby ste nás ohodnotili aj prostredníctvom recenzií google TU.


späť na zoznam